مرکز تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری در اصفهان

تعمیر پکیج دیواری در اصفهان

اگر به دنبال آموزش تعمیر پکیج هستید و یا اگر شما تعمیرکار پکیج تازه کار میباشید و به دنبال تکمیل دانش خود از پکیج دیواری هستید و یا حتی اگر جزو مصرف کنندگان انواع پکیج دیواری میباشید که در حال حاضر با خرابی این دستگاه روبرو هستید و به دنبال یادگیری نحوه عیب یابی و رفع عیب پکیج خود میباشید فرقی نمیکند و لازمه بدونید هر آنچه در رابطه با پکیج دیواری میخواهید بدانید همه را یکجا در سایت احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان خواهید یافت .

خدمت تعمیر و سرویس پکیج در محل احیا سرویس شامل چه مواردی می‌شود؟

احیا سرویس تمامی خدماتی که برای نصب، راه اندازی، سرویس و تعمیر انواع پکیج‌های دیواری و زمینی انجام می‌شود را به بهترین شکل ممکن توسط کارشناسان مجرب و متخصص تعمیر پکیج گرمایشی ارائه می‌هد.

خدمات ما شامل:

 • نصب و راه اندازی اولیه پکیج
 • نصب مجدد و جابجایی پکیج
 • جرم گیری و رسوب‌زدایی پکیج
 • تعویض قطعه و تعمیر برد پکیج
 • سرویس عیب یابی و تعمیر پکیج
 • هواگیری و تنظیم فشار پکیج گرمایشی
 • و ...

چرا پکیج گرمایشی را سرویس کنیم؟

پکیج از جمله لوازم گرمایشی است که در ساختمان‌های جدید، جایگزین موتورخانه شده است. از پکیج برای گرم کردن آب حمام و سرویس بهداشتی، رادیاتورها و شوفاژ و تامین آب گرم مصرفی استفاده می‌شود. با وجود پکیج، دیگر نیاز نیست در ساختمان، فضایی را برای ساخت موتورخانه درنظر گرفت و در نتیجه، هزینه‌های سرویس و رسیدگی به موتورخانه هم کاسته خواهد شد.

حال این دستگاه در صورتی بهترین عملکرد را دارد که در زمان مناسب آن را سرویس کنید و یا اگر دچار خرابی شد، خیلی سریع به فکر تعمیر پکیج باشید. سرویس و تعمیر به‌موقع پکیج موجب افزایش عمر مفید این دستگاه شده و مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد. سرویس کاران متخصص احیا سرویس آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در زمینه سرویس پکیج دیواری در اصفهان هستند.

اهمیت تعمیرات پکیج دیواری در محل اصفهان :

پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست.

اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند.

هنگامی که مشکلی برای پکیج به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری در اصفهان خود اقدام کنید و یا برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید.

زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند .

در نظر داشته باشید که برای تعمیرات پکیج دیواری و عیب یابی پکیج دیواری مواردی از قبیل :

 • شناخت دستگاه پکیج و آشنایی با نوع آن
 • آشنایی با عیوب متداول پکیج
 • حرفه ای بودن تعمیرکار پکیج و تجربه او لازم است.

 

عیوب احتمالی پکیج دیواری :

 1. روشن نشدن مشعل پکیج دیواری
 2. غیر فعال شدن پمپ پکیج دیواری 
 3. سرد بودن آب رادیاتورها 
 4. کاهش دمای آب مصرفی
 5. خاموش و روشن شدن مداوم 
 6. قطع شدن مداوم دودکش
 7. یخ زدن آب پکیج و جام شدن پمپ پکیج دیواری
 8.  پایین بودن فشار آب
 9.  زرد بودن شعله مشعل پکیج دیواری
 10. پایین آمدن مکرر فشار آب پکیج دیواری
 11. گرم نشدن رادیاتورها با وجود روشن بودن شعله در پکیج دیواری
 12. سرد و گرم شدن آب مصرفی 
 13. صدای اضافی در دستگاه 
 14. تخلیه آب زیر دستگاه 

اگر هر کدام از مشکلات بالا برای پکیج دیواری شما پیش آمده است اصلا نگران نباشید مرکز تعمیرات پکیج دیواری در اصفهان در تلاش است با عیب یابی پکیج دیواری شما، در کمتر از ۲۴ ساعت توسط بهترین تعمیرکار پکیج دیواری در اصفهان انجام گردد و پکیج دیواری شما را سالم تحویلتان خواهند داد.

دیگر خدماتی که  احیا سرویس مرکز تعمیر لوازم خانگی در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهد : 

تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان ،  تعمیرات تلویزیون در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان  ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان  ، تعمیر کولر گازی در اصفهان ، نصب کولر گازی در اصفهان  ،  سرویس کولر گازی در اصفهان  ، تعمیر پکیج دیواری در اصفهان ، نصب پکیج دیواری ، سرویس پکیج در اصفهان  ، تعمیر یخچال در اصفهان ، نصب یخچال و فریزر در اصفهان  ، تعمیر یخچال سامسونگ در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیرات یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید در اصفهان ، عیب یابی یخچال ساید در اصفهان ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید سامسونگ اصفهان ، تعمیر کار یخچال ساید سامسونگ ، تعمیر تلویزیون در اصفهان ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیر تلویزیون در اصفهان در محل ، تعمیرات تلویزیون در محل ، تعمیرکار تلویزیون در اصفهان ، تعمیر تلویزیون در منزل اصفهان .

 

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های کولر گازی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر کولر گازی شما می باشند.

احیا سرویس

متخصصان با تجربه

تکنسین های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی در حوزه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

گارانتی تعمیرات

احیا سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روز به عهده میگیرد.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های احیا سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

هزینه مناسب

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.